*Претставете се*

Go down

*Претставете се*

Пишување  make*up*princess on Нед Фед 10, 2008 3:12 pm

Тука нека се претстават сите нови членови..
avatar
make*up*princess
Admin

Број на мислења : 6
Join date : 2008-02-09
Age : 29
Местолокација : Битола

Преглед на профилот на членот http://girls-forum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: *Претставете се*

Пишување  ekszi88 on Пон Фед 11, 2008 7:20 pm

Добредојдов, јас сум Елена и иам 19 годинки lol!

ekszi88

Број на мислења : 1
Join date : 2008-02-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот