Дали водите грижа за вашиот изглед?

Go down

Дали водите грижа за вашиот изглед? Empty Дали водите грижа за вашиот изглед?

Пишување  make*up*princess on Нед Фед 10, 2008 3:25 pm

Дали ви е важно како изгледате? Застанувате ли барем неколку минути пред огледало?
make*up*princess
make*up*princess
Admin

Број на мислења : 6
Join date : 2008-02-09
Age : 30
Местолокација : Битола

http://girls-forum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот