Женски форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Правила на женскиот форум

Go down

Правила на женскиот форум Empty Правила на женскиот форум

Пишување  make*up*princess on Саб Фед 09, 2008 6:28 pm

Во овој форум има неколку правила.
Доколку не ги почитувате овие правила, ве молиме да не го посетувате овај форум.

* Не смеете да рекламирате други форуми
* Можете да се регистрирате само со едно корисничко име
* Да не употребувате вулгарен начин на изразување
* Пишувајте мислења во врска со темата, секој офтопик ќе биде избришан
* Можете да ставите линк од страна само доколку е во врска со темата
* Доколку можете да користите кирилична поддршка, употребете ја при постирањето
* Секој член има право на 2 опомени, а третата значи бан
make*up*princess
make*up*princess
Admin

Број на мислења : 6
Join date : 2008-02-09
Age : 31
Местолокација : Битола

https://girls-forum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот