Женски форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваше мислење за форумот

Go down

Ваше мислење за форумот Empty Ваше мислење за форумот

Пишување  make*up*princess on Саб Фед 09, 2008 7:02 pm

Тука можете да пишувате пофалби и критики за форумот.
Дали ви се допаѓа или не? Што треба да се смени? Слободно кажете го своето мислење...
make*up*princess
make*up*princess
Admin

Број на мислења : 6
Join date : 2008-02-09
Age : 31
Местолокација : Битола

https://girls-forum.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот